Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach
Wtorek, 09 Wrzesień 2014 08:20
PDF Drukuj Email

GŁOSUJ!

na projekt „Cyfrowa szkoła”

dla Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników

w Puławach

Państwa głos pozwoli stać się nam szkołą na miarę XXI wieku!

Wystarczy, że zagłosują Państwo na projekt:

Cyfrowa szkoła - wyposażenie Szkoły Podstawowej Nr 6

im. Polskich Lotników w Puławach

w sprzęt multimedialny,

który pozwoli naszym dzieciom na lepsze funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Jak oddać swój głos?

Głos można oddać:

1) w wersji elektronicznej przez Internet w dniach 10-14.09.2014 r. dostępnej w okresie głosowania na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy w zakładce        „BUDŻET OBYWATELSKI 2015”

2) w wersji tradycyjnej w dniach 17-21.09.2014 r. w Urzędzie Miasta Puławy w godz. 9.00-13.00 oraz 15.00-18.00

Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty.

UWAGA!

Najprostszym sposobem poparcia naszego projektu będzie oddanie na niego swojego głosu w dniu 11.09.2014 r. w budynku Szkoły Podstawowej Nr 6

w godz. od 8.00-19.00 oraz w dniu 12.09.2014 od 8.00-15.00

Głosują mieszkańcy zameldowani w Rejonie III,

którzy ukończyli 16 lat.

Rejon III

Ulice:

Henryka Arciucha, Józefa Bema, Centralna, Bronisława Czecha, Henryka Dąbrowskiego, Stanisława Eustachiewicza, Gdańska, Józefa Hauke-Bosaka, Feliksa Jaroszyńskiego, Jaworowa, Franciszka Karpińskiego, Tadeusza Kościuszki, dr Mieczysława Kowalskiego, Michała Heindenreicha Kruka, Janusza Kusocińskiego, Leśna, Eugeniusza Lokajskiego, Ignacego Mościckiego, Juliusza Ursyna Niemcewicza, Karola Olszewskiego, Aleja Partyzantów nieparzyste, Piaskowa parzyste, Polna, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od nr 29 do końca, Bolesława Prusa, Marii Curie – Skłodowskiej, Józefa Sowińskiego, Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego, Zygmunta Wróblewskiego, Żyrzyńska.

Zmieniony ( Środa, 10 Wrzesień 2014 06:23 )

SPOTKANIE Z POLICJANTEM
Wpisany przez Maria Faber
Piątek, 05 Wrzesień 2014 10:53
PDF Drukuj Email

3 września 2014 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela Komendy Policji w Puławach. Spotkał się z uczniami klas 0 – III i IV – VI.

Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w szkole oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Przypomniał zasady bezpiecznego zachowania w szkole, domu i na ulicy. Chętnie odpowiadał na liczne pytania dzieci.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL